Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

 

ZaprogramowaniGo

Wyjątkowa platforma dla dzieci i młodzieży. Miejsce, w którym Zaprogramowani.com i AkademiaProgramowania.pl zebrały wszystkie swoje kursy. Warsztaty online na ZaprogramowaniGO to mnóstwo zajęć przez Internet dostępnych dla każdego, w koszcie niskiego, miesięcznego abonamentu. Najlepsze języki programowania, grafika komputerowa, elektronika, montaż filmowy, tworzenie gier… Czego więcej można chcieć?

 

 

Dlaczego nasze kursy programowania dla dzieci i młodzieży są najlepsze?

 

Nie musisz wybierać

Korzystając z platformy ZaprogramowaniGO, nie musisz wybierać pojedynczego kursu. Możesz korzystać z każdych zajęć, jeżeli masz tylko na to czas, możliwości i dużo chęci do nauki. Wszystko to w ramach jednej i niezmiennej opłaty miesięcznej. Dzięki temu ZaprogramowaniGO to najlepsza opcja dla każdego, kto chce więcej niż nauki jednego języka programowania czy innych komputerowych możliwości.

Zajęcia przez Internet

Zajęcia w ZaprogramowaniGO to lekcje prowadzone poprzez sieć. Jesteśmy z Tobą wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Nie musisz martwić się już o uciążliwe dojazdy albo brak możliwości uczestniczenia w warsztatach stacjonarnych z innych względów. Po prostu siadasz w domu przed komputerem i włączasz aktualnie trwającą lekcję.

Lekcje na żywo

Nauka programowania online w ZaprogramowaniGO to gwarancja przeprowadzania lekcji w stu procentach na żywo. W naszych wirtualnych klasach bierzesz udział w zajęciach z innymi rówieśnikami i oczywiście prowadzącym, który przedstawia materiał, odpowiada na zadane pytania i pomaga w przypadku napotkanych trudności.

Nauka przez zabawę

Nauka w XXI wieku to czas, kiedy rozumiemy, jak ogromne znaczenie dla efektywnej edukacji, ma przekazywanie wiedzy poprzez praktykę. Nasi wykładowcy, na co dzień specjaliści i profesjonaliści w swoim fachu, przedstawiają poszczególne zagadnienia w sposób najbardziej dostosowany do wieku, dając ciekawe zadania i zachęcając do tworzenia własnych projektów już od pierwszych zajęć.

 

 

Sześć kroków do najlepszych zajęć dodatkowych

Załóż konto na naszej platformie.
Odpowiedz na kilka pytań, żebyśmy mogli się poznać.
Wybierz płatność.
Znajdź kursy, w których chcesz uczestniczyć.
Bierz udział w zajęciach.
Możesz korzystać także z archiwalnych nagrań.

Przenieś się do świata cyfrowej edukacji i…