Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Połączyła nas pasja

O nas

Inaczej nie można nazwać radości, której doświadczamy, tworząc nowe, skuteczne rozwiązania dla innych dziedzin życia. Dlatego też warsztaty programowania dla dzieci i młodzieży w Wałbrzychu, nie są suchą teorią, przekazywaną w akademicki sposób. To nauka, połączona z zabawą, radością odkrywania nowych możliwość i przekraczania pewnych granic. Programowanie dla dzieci nie musi być trudne ani nudne, wystarczy, że jest przekazywane, przez nas – pasjonatów.

O nas

Technologie przyszłości


Najważniejsze jest zdawać sobie sprawę tego, że świat nie stoi w miejscu. Kurs programowania dla dzieci odbywający się w naszej akademii to nauka tego, jak radzić sobie z obecnymi, jak i przyszłymi zagadnieniami. Nie zamykamy się w stałych ramach przekazywanych informacji. Z dnia na dzień, świat idzie do przodu, a my próbujemy za nim nadążyć, przy okazji dzieląc się naszym doświadczeniem z najmłodszymi. Uczymy dzieci i młodzież, że zawsze trzeba patrzeć w przyszłość i próbować być jej ważną częścią.

Nasz cel


Nauka programowania dla dzieci, nie ma na celu wyłącznie zdobycia umiejętności obsługi nowych technologii, ale przede wszystkim ich tworzenia. Kolejne pokolenie musi śmiało wkraczać na następne obszary, współuczestnicząc w rozwoju cyfrowego świata. Naszym celem jest nie tylko nauczenie najmłodszych, że nie należy bać się technologii, ale także zmobilizować ich do tego, by same były jej częścią. Rozbudzić w nich kreatywność, potrzebę odkrywania i projektowania przyszłości.

Dlaczego my?


Warto postawić na zespół ludzi, którym zależy na rzetelnym przekazie informacji. Nasz kurs programowania dla dzieci w Wałbrzychu to gwarancja tego, że Twoje dziecko otrzyma szeroki zakres umiejętności praktycznych, podstawy do dalszego rozwoju informatycznego, hobby oraz ciekawe zajęcia dodatkowe, które pozwolą mu spojrzeć na otaczający go świat z innej perspektywy. Warsztaty programowania dla dzieci kończą się też otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.