Trwają zapisy na kursy programowania stacjonarne oraz on-line - semestr 21/22 r. Zapisz się na zajęcia >

Pomocne pytania i odpowiedzi

Faq

Jeżeli słuchacz chce korzystać z własnego, laptopa nie ma problemu, jednak nie jest to wymagane, a nasze sale są wyposażone w potrzebny sprzęt.

Dołożymy starań, aby nowy słuchacz, jak najszybciej nadrobił braki powstałe w stosunku do grupy. Programowanie dla dzieci to wiele zabaw i zagadnień, które można pojąc w szybkim czasie korzystając z odpowiednich materiałów.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci w Wałbrzychu uczące programowania, to kursy prowadzone w systemie semestralnym, w terminach takich jak semestry w szkołach.

Aby mieć pewność, że każde dziecko rozumie materiał, a przy okazji nauczy się także tak potrzebnej w dzisiejszych czasach pracy w zespole, nasze grupy uczęszczające na zajęcia komputerowe dla dzieci nie przekraczają 12 osób.

Chcąc przygotowywać słuchaczy na przyszłą pracę w branży IT, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest znajomość języka angielskiego. Nasz kurs programowania dla dzieci pomoże im go wdrożyć.

Gry komputerowe stały się towarem nie tylko rozrywkowym, ale pojawiają się jako element promocji biznesu czy edukacji. Z tego powodu umiejętność ich tworzenia to jeden z elementów, na jakie składają się warsztaty programowania dla dzieci.